Dom seniora Konstancin - W naszej ofercie znajdują się dwa domy położone w pięknym zadrzewionym Konstancinie blisko tężni. Wybrany przez nas teren, to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim, które ze względu na złoża wód leczniczych i charakterystyczny mikroklimat jest miejscem wydobycia ciepliczych wód mineralnych.

#konstancin #domOpieki #ecodos

dom seniora konstancin

Pobyt w Konstancinie z zabiegami

W naszej ofercie znajduje się dom położony w pięknym zadrzewionym Konstancinie blisko tężni. Wybrany przez nas teren, to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim, które ze względu na złoża wód leczniczych i charakterystyczny mikroklimat jest miejscem wydobycia cieplicowych wód mineralnych. To wyjątkowe położenie pozwala naszym pensjonariuszom na pełną rekonwalescencję i odpoczynek, uwzględniając stan zdrowia i zainteresowania seniorów.

Nadrzędną wartością dla całego zespołu pracującego w naszych domach opieki jest zapewnienie bezcennego poczucia bezpieczeństwa wszystkim pensjonariuszom. Zdajemy sobie sprawę, że nasi mieszkańcy to osoby w podeszłym wieku, cierpiące na różnego rodzaju dolegliwości i choroby. Dbanie o wygodę i komfort naszych mieszkańców jest dla nas jednym z najważniejszych elementów tworzenia ośrodków. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz gość czuł się jak u siebie w domu. Rodzinna atmosfera oraz domowe ciepło to nasze największe atuty. Pragnąc zapewnić jak największą wygodę i możliwości skorzystania z naszych usług, oferujemy zróżnicowany zakres opieki.

dom opieki konstancin

Dom "ECODOS" oferuje:

-długoterminowe pobyty opiekuńczo-rehabilitacyjne
-krótkoterminowe pobyty opiekuńczo-rehabilitacyjne
-rehabilitacyjne pobyty poszpitalne (po udarze, po operacjach ortopedycznych)
-zabiegi rehabilitacyjne
-pakiety rehabilitacyjne dla pacjentów neurologicznych
-pakiety rehabilitacyjne dla pacjentów ortopedycznych

Jeżeli mają Państwo pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy lub spotkania postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące działania naszego ośrodka. Jesteśmy grupą medyczną, która tworzy Dom dla Pacjentów starszych, ciężko schorowanych oraz przewlekle chorych. Zajmujemy się osobami przed i po zabiegach operacyjnych, wymagającymi rekonwalescencji i stałej 24 godz. profesjonalnej opieki medycznej. Mamy doświadczenie kliniczne, które wykorzystujemy na co dzień w naszym domu. Stosujemy zabiegi rehabilitacyjne według stanu Pacjenta. Nasz personel przygotowany jest na każde schorzenie, z którym się państwo do nas zgłoszą. Prowadzimy DOM, w którym leczymy i stabilizujemy zdrowie na każdym poziomie. Jest to miejsce z całodobową opieką medyczną, tworzone z sercem i wiedzą.