admin Posted on 3:00 pm

Lipoliza iniekcyjna to szybki sposób na odchudzanie

Lipoliza iniekcyjna to jedna z najbardziej zaawansowanych niechirurgicznych metod medycyny estetycznej, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej.

Ta metoda jest bardzo skuteczna w modelowaniu szczupłej sylwetki. Nie radzi sobie z dużą ilością zbędnych kilogramów, ale skutecznie zmniejsza rozmiar o kilka centymetrów.

Zabieg ten jest bardzo popularny w okresie wiosennym przed sezonem bikini. Jeśli jak najszybciej pozbędziesz się nadmiaru roślinności na ciele, stosując depilację laserową pach i innych części ciała, to utrata wagi jest znacznie trudniejsza.

Co to jest liposukcja?

Zabieg wykonywany przez lekarza polega na wstrzyknięciu substancji powodujących rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Iniekcja jest mieszaniną fosfatydylocholiny, L-karnityny lub organicznego krzemu i tym podobnych.

W miejscach wstrzyknięć powoduje niewielkie zapalenie tkanki tłuszczowej. Tłuszcz trafia do krwiobiegu, a następnie do wątroby, która go rozbija i usuwa z organizmu.

Lipoliza skutecznie konkuruje z inwazyjną i bardzo kosztowną liposukcją. Ta procedura nie wymaga specjalnego szkolenia i nie wpływa na wydajność.

Po operacji pacjent może od razu wrócić do domu, a jedyną wadą jest obrzęk po strzykawce.

W wyniku kilku zabiegów można stracić nawet 5 centymetrów w kole iż reguły wystarczą do tego dwie lub trzy sesje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
18 ⁄ 9 =