admin Posted on 6:54 am

Smukłe ciało bez cellulitu

Wiosna mija w szybkim tempie, a wkrótce nadejdzie lato. Jeśli chcesz popisywać się na plaży w bikini i cieszyć się pięknem swojego ciała, przeczytaj nasze porady.

Picie dużej ilości wody brzmi jak banał, ale wykonanie tej prostej czynności poprawi stan naszej skóry, włosów i paznokci. Picie wody pomaga oczyścić organizm, co ma znaczący wpływ na redukcję cellulitu.

Weź zimny prysznic — przebywając w łazience na przemian, używaj ciepłej i zimnej wody. Biczowanie zimną wodą zawsze zaczynaj od dolnej części ciała, od nóg do głowy w górę. Na koniec musisz zatrzymać się przy zimnej wodzie. Taki prysznic rozszerza i obkurcza naczynia krwionośne, co przyspiesza usuwanie wody i toksyn z organizmu. Dodatkowo prysznic kontrastowy jest dobrym stymulantem przed treningowym.

Zadbaj o zdrową dietę. Unikaj głównie cukru. Jest największym sprzymierzeńcem cellulitu, a także potraw typu fast food i smażone potrawy. Zasadniczo zła dieta i siedzący tryb życia są głównymi przyczynami cellulitu.

Warto kupić kapsułki Lida Maximum w niskiej cenie na stronie o-pohudenii.com. W przypadku cellulitu i otyłości niezbędne stają się leki lub produkty odchudzające.

Masaż to jedna z najskuteczniejszych form walki z cellulitem. Rób to regularnie rękami, ale o wiele wygodniej jest używać specjalnych masażerów z wypukłościami, które są sprzedawane w aptekach. Możesz regularnie używać oliwy z oliwek lub balsamów odchudzających. Masaż wymagany jest przynajmniej trzy razy w tygodniu, skierowany na obszary ciała dotknięte cellulitem.

Ruszaj się. Sport to wróg cellulitu. Regularne ćwiczenia mają wpływ na urodę ciała. Cellulit jest szczególnie nielubiany, gdy wchodzimy po schodach lub pływamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
17 × 10 =