admin Posted on 10:15 am

Liposukcja laserowa jako szybka metoda odchudzania

Dla większości kobiet portretowanie siebie w bikini jest wystarczającą motywacją do budowania szczupłej sylwetki. Ale czasami piękna i pełna wdzięku sylwetka kojarzy nam się z drakońskimi dietami i godzinami spędzonymi w klubie fitness. Dążenie do doskonałości nie przynosi natychmiastowych rezultatów, a czas ucieka.

Nasze kobiety coraz częściej patrzą na gwiazdy z zagranicy i szukają rozwiązania na szybką utratę wagi przed ważnym wydarzeniem czy świętem. A można to zrobić tylko za pomocą zabiegu wykonywanego w gabinecie medycyny estetycznej. Liposukcja laserowa staje się coraz bardziej popularna. Jednak po liposukcji wskazane jest spożywanie pokarmów na odchudzanie lub przynajmniej przygotowywanie niskokalorycznych posiłków.

Liposukcja laserowa to zabieg polegający na selektywnym działaniu promieniowania laserowego na komórki tłuszczowe. Wiązka lasera jest wstrzykiwana pod skórę i dosłownie je rozpuszcza. Ciepło lasera stymuluje również produkcję kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za wiek naszej skóry.

Wiązka lasera niszczy błony komórek tłuszczowych, które zmieniają ich emulsję i jest wydalana z organizmu przez wątrobę. Większe ilości tłuszczu są zasysane przez specjalny cewnik.

Liposukcja laserowa umożliwia usuwanie tłuszczu nagromadzonego w takich miejscach jak uda, okolice klatki piersiowej, brzuch, plecy, pośladki, okolice talii. Prosty zabieg pozwala szybko spłaszczyć brzuch i zlikwidować, a także uwydatnić talię zasłoniętą tkanką tłuszczową. Co więcej, ciepło generowane przez laser minimalizuje jednocześnie luźną skórę, która jest efektem utraty kilogramów.

Zaokrąglone pośladki z cienką talią i biodrami — sylwetka, którą w naturalny sposób może się pochwalić niewielka liczba kobiet, ponieważ tkanka tłuszczowa rozkłada się zgodnie z sylwetką. Ale liposukcja laserowa może zmienić ten problem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
16 − 2 =