admin Posted on 10:24 pm

Proste lub kręcone – propozycje stylizacji włosów

Marzysz o zmysłowych lokach lub uwodzicielskiej kobiecej fryzurze? Skorzystaj z możliwości, jakie dają nowoczesne lokówki i prostownice i wybierz fryzurę odpowiadającą Twojemu nastrojowi.

Jak bezpiecznie prostować włosy?

Włosy muszą być wysuszone przed prostowaniem. Jeśli twoje włosy są mokre, gorące urządzenie może je po prostu spalić. Zobaczysz to, gdy prostownica lub lokówka zaczną dymić. Pomyśl o prostowaniu jako opcji na specjalne okazje. Nadużywanie może uszkodzić, rozłupać i wysuszyć włosy.

Przed stylizacją zawsze używaj kosmetyków ochronnych. Chronią włosy przed wysoką temperaturą. Aby podnieść profesjonalizm, możesz zapisać się na ogólne kursy fryzjerskie w Krasnodarze. Możesz więc wybierać spośród szerokiej gamy metod i produktów, które jednocześnie chronią i poprawiają strukturę włosów.

Zmysłowe fale

Najnowszym trendem wśród fryzur są loki lekko przesunięte w jedną stronę, które tworzą lekką asymetrię i opadają na twarz z jednej strony. Dodaje fryzurze seksualności i flirtu.

Romantyczne warkocze

Grzmiące loki z początku ubiegłego wieku nigdy nie wychodzą z mody. Jednak tym razem zamiast gładkiej fryzury styliści oferują obszerne loki z grzebieniem. Aby to zrobić, potrzebujesz sprayu do loków i lokówki o średniej grubości. Podsumowując, musisz przeczesać loki palcami i dobrze to naprawić.

Gładka i lśniąca fryzura

Chociaż proste włosy znikają w tym sezonie, ustępując naturalności i bujnej objętości, eleganckie i lśniące fryzury mogą wyglądać seksownie i elegancko. Do wykonania tej fryzury potrzebny będzie lakier do włosów z płynem wygładzającym, który ochroni pasemka przed gorącem. Zacznij prostować od połowy głowy, pasmo po pasmach. Jeśli chcesz zaskoczyć innych efektownym blaskiem, zabezpiecz stylizację lakierem do włosów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
29 × 9 =